World of beauty and spa veletrh 2014

17. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA se otevře pro návštěvníky v předjarním týdnu v pátek 14. a v sobotu 15. března 2014 opět v moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY.  Pro očekávaných osmnáct tisíc návštěvníků nabídne své novinky i tradiční výrobky více než tři stovky vystavovatelů zastupujících několik set známých a prestižních značek profesionální kosmetiky s přípravky pro wellness, spa a lázeňskou a hotelovou péči  i výrobky pro finální spotřebitele.

 

Návštěvníci se mohou těšit na trendy v líčení, účesech, odívání – look 2014.
Nejznámější kosmetické značky a trendy budou prezentovány již tradičně v podání vizážistů Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové, Lindy Valsami, stejně tak na podiu předvedou své úspěšné kadeřnické show Honza Hlaváček, Martin Loužecký, Romana Topinková, Blanka Hašková a jiní. Velkou oblibu si získaly módní přehlídky v podání řady českých miss a dalších známých tváří show businessu za účasti předních návrhářů, butiků a oděvních značek.

Veletrh nabízí návštěvníkům nejen inspiraci, ale i poradenství a prevenci: nejlepší odborníci budou připraveni zodpovědět dotazy i poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl. Patří k němu jako základ duševní pohoda, zdravá seberealizace a pozitivní přístup k sobě i okolí.

K programu budou nedílně patřit každoroční prestižní klání. K „highlights“ patří dlouho očekávaná týmová soutěž Pavla Bauera (tým tvoří vizážista, kadeřník a modelka) CREATIVE IMAGE TEAM. Další prestižní soutěží bude FOTO MAKE-UP pořádaný skvělou vizážistkou a mistryní ČR 2006 Štěpánkou Podroužkovou. Soutěž v nail artu bude opět o kresbě, nadání a kreativitě, převážně ve 2D, zatímco pro soutěž v přírodní manikúře budou  používány tzv. „strip-laky“ s převratnou technologií odstraňování laku.

Nebudou chybět ani juniorské soutěže: finále školních soutěží v make-upu a v účesové tvorbě, stejně tak  soutěže mladých designerů. Nově se bude soutěžit v prodlužování a zahušťování řas, odlehčením pro zúčastněné bude opět  soutěž věnovaná nejen kráse, ale především dobré fyzické kondici a vypracovanému tělu mužů i žen, pořádaná pod názvem Beauty & Fitness Cup.

V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat program věnovaný zkrášlovacím metodám a anti-aging, péči, aromaterapii, relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Témata i praktické ukázky budou prezentovat nejen přední odborníci z kosmetického oboru, ale též odborníci na masáže a fyzioterapii, podiatrii, akupresuru, aromaterapii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka a další obory. Partnery pro odbornou spolupráci jsou mimo jiné největší oborová sdružení jako Unie kosmetiček, Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace Českých aromaterapeutů, Česká aromaterapeutická společnost, Dexter Academy, Česká podiatrická společnost, sdružení pro kosmetiku  PROKOS  a velká řada dalších specialistů.

Další informace pro jarní veletrh najdete na www.worldofbeauty.cz

Informace můžete najít i na našich stránkách na Facebooku http://www.facebook.com/KosmetickyVeletrh

Co můžete vyhrát?

1. cena – kosmetický balíček Mary Kay Satinhands v hodnotě  1190 Kč  + 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2014

2. cena - 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2014

3. cena - 2x VIP lístek na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2014

Výhry dodala:

-firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2014 14. – 15.3.2014

Otázka č. 1:

Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 14. – 15.3.2014 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční prestižní soutěž FOTO MAKE-UP Štěpánky Podroužkové. Jaké je téma soutěže?

a) Filmová hvězda

b) Prkna, která znamenají svět

c) V záři reflektorů

Otázka č. 2:

Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 14. – 15.3.2014 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční soutěž Inspirace 2015. Kdo se stal vítězem předchozího ročníku soutěže Inspirace 2014?

a) Vladislava Krajníková

b) Daniela Hejtmánková

c) Kateřina Nečasová

Otázka č. 3:

Kolikátý ročník mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se bude konat ve dnech 6. – 7.9.2013 v PVA Expo Praha – Letňany?

a) 16.

b) 17.

c) 18.

Otázka č. 4:

Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 14. – 15.3.2014 v PVA Expo Praha – Letňany, se uskuteční očekávaná týmová soutěž Pavla Bauera CREATIVE IMAGE TEAM. Jaké je téma soutěže?

a) Color Beauty

b) Imagine Beauty

c) Architectural Beauty

Otázka č. 5:

Kolik návštěvníků přibližně navštíví veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, který se nyní koná ve dnech 14. – 15.3.2014 v PVA Expo Praha – Letňany?

a) 18 000

b) 15 000

c) 10 000

Soutěž trvá od 31.1 2014 do 7.2 2014

Své odpovědi zasílejte na bymova@mediamc.cz