Ta slova se Giannimu Infantinovi nebudou líbit. Asi ani Pavlu Nedvědovi, ani Miroslavu Koubkovi, ani Davidu Trundovi i dalším „obdivovatelům“ megalomansky rozšířeného fotbalového mistrovství světa. „Jasně, jsme v play off, ale samotná účast na šampionátu nemá velkou hodnotu, když se tam dostane skoro každý.“