Naše menu nabízí nejen sushi

Sushi bar Made in Japan, který je již několik let stálicí mezi oblíbenými sushi bary v Praze, se nachází mezi Václavským a Staroměstským náměstím, 50m od stanice Můstek. Sushi bar má tzv. "otevřenou kuchyni", kdy máte možnost sledovat jak sushi kuchaře přímo při práci tak všechny suroviny, se kterými pracují.

Sushi bar Made in Japan, který je již několik let stálicí mezi oblíbenými sushi bary v Praze, se nachází mezi Václavským a Staroměstským náměstím, 50m od stanice Můstek.
Sushi bar má tzv. "otevřenou kuchyni", kdy máte možnost sledovat jak sushi kuchaře přímo při práci tak všechny suroviny, se kterými pracují.

Menu nabízí pestrý výběr sushi, speciálních sushi rolek a velmi oblíbených sushi setů. Kromě sushi můžete ochutnat polévky, saláty, nudle a rybí steaky podle originálních japonských receptů. Menu nezapomíná ani na děti a sladkou tečku na závěr jako je zmrzlina ze zeleného čaje nebo domácí čokoládové souffle.
Made in Japan pro Vás připravil i mnoho akcí, které stojí za to využít. Přes týden je v nabídce lunch menu, kdy si můžete vytvořit vlastní sushi menu s polévkou zdarma. Každou středu nabízí Happy Sushi - vše, co sníš za jednotnou cenu. Ideální pro ty, kteří by rádi vyzkoušeli průřez celým menu, protože akce není pouze na sushi, ale na veškerou nabídku v menu. V neděli stojí za vyzkoušení Happy Hour, kdy je všechno sushi za poloviční ceny! Nyní nově sushi bar nabízí degustační 5-ti chodové menu včetně japonského saké.

Pokud si sushi bar oblíbíte, můžete využít členských výhod a bonusů pro nové i stálé zákazníky. Program je velmi motivační a výhody mohou získat i Vaši přátelé.
Made in Japan spolupracuje s několika významnými společnostmi jako SPHERE CARD či GOURMET PLUS, díky kterým můžete využívat také slevy.
Rádi by jste potěšili dárkem své blízké? Můžete si objednat dárkové poukazy v hodnotě od 500,- Kč přímo v sushi baru nebo emailem, či telefonicky. Voucher je možné i zaslat na Vaši adresu.

Samozřejmostí je i možnost nejen sushi ale i všechny pokrmy zabalit s sebou či donáška sushi na Praze 1.
Restaurace je klimatizována, rozdělena na kuřácké a nekuřácké prostory a nabízí i samostaným salónek, který můžete využít jak pro různé oslavy tak pro větší pocit soukromí.

http://www.madeinjapan.cz/index.php/o-nas