Právě se nacházíte:

SEGWAY-POINT

V sezóně od začátku května do konce října provozujeme v samém centru Prahy na Staroměstském náměstí půjčovnu SEGWAYů. Každý den startují v pravidelných intervalech vyjížďky v doprovodu našich školených instruktorů.

Nejdříve obdržíte bezpečnostní instruktáž, instruktor vás naučí jak pilotovat SEGWAY a potom vyrážíte na vyjížďku dle zvolené trasy, popřípadě si cestou po předchozí domluvě vymyslíte svoji. Instruktáž a příprava se nezapočítávají do vašeho času, takže si jej celý užijete v klidu na SEGWAYi.

Využijte možnosti zažít neopakovatelný zážitek z projížďky na SEGWAYi, stačí se pouze zarezervovat v naší webové aplikaci, zavolat, nebo se u nás zastavit osobně. Zkuste si s přáteli či rodinou udělat výlet po Praze tak trochu jinak. Každý cestovatel vám potvrdí, že Praha je nejkrásnější město na světě. Ať přijedete do Prahy poprvé, nebo posté, žijete v ní rok, či celý život, vždy vás uchvátí svojí magičností a historií. Segway vám umožní pohodlně a bez námahy poznat nejkrásnější památky Starého Města Pražského a večerních Hradčan. Najednou tak můžete vychutnat požitek z jízdy na moderním vozidle a atmosféru starých pražských uliček.

www.segway-point.cz