Red Hot Chili Peppers představí své nové studiové album "I´m With You"

Po pěti letech přicházejí Red Hot Chili Peppers s novým, již desátým albem I’m With You, které poprvé kompletně zazní na jediném živém vystoupení v německém Kolíně nad Rýnem. Koncert bude přenášen v HD obrazové kvalitě a prostorovém zvuku do vybraných kinosálů čtyř kontinentů včetně České republiky.

Předprodej vstupenek byl již zahájen!
 
Koncertní premiéra nového alba
Red Hot Chili Peppers ve složení Anthony Kiedis, zpěv, Flea, baskytara, Chad Smith, bicí, a Josh Klinghoffer, kytara, odehrají živě a doslova před celým světem songy z nového alba I’m With You na premiérovém a jediném koncertě Red Hot Chili Peppers LIVE: I’m With You, jenž bude satelitem globálně přenášen do vybraných kin. Česká kina přinesou tento jedinečný zážitek v úterý 30. srpna od 21 hodin.
 
Vůbec poprvé a pouze na tomto vystoupení kapela odehraje kompletní skladbu nové desky a zazní i její největší hity. Tento přenos uvede do českých kin v obrazové High Definition kvalitě a prostorovém 5.1 surround zvuku filmová distribuční společnost Aerofilms ve spolupráci s agenturou Cikánek managment. 
 
Všichni můžeme být u toho!
K přenosu z Kolína nad Rýnem se přihlásilo přes 900 kinosálů po celém světě. V jediný večer tak album premiérově ochutnají fanoušci v kinech Spojených států, Kanady, Evropy i Jižní Ameriky a s malým posunem bude koncert přenášen také v Austrálii, Jižní Africe nebo na Novém Zélandu.
 
Desáté album po pětileté pauze
Red Hot Chili Peppers se řadí mezi nejúspěšnější rocková seskupení historie. Prodali na 60 miliónů nosičů po celém světě, získali 6 cen Grammy a rekordní počet jejich singlů – celkem 11 – se stal jedničkou amerických hitparád.
 
Aktuání singl The Adventures of Rain Dance Maggie již hrají nekterá česká rádia.
 
Album I’m With You, jehož přebal (na obrázku vlevo) navhrnul věhlasný britský výtvarník Damien Hirst, produkoval Rick Rubin, který stál i za pěti předchozími alby kapely: Stadium Arcadium (2006), By The Way (2002), Californication (1999), One Hot Minute (1995), a Blood Sugar Sex Magik (1991). Desku smíchala dvojice Andrew Scheps a Greg Fidelman.
 
Deska I’m With You vychází na americkém kontinentě 30. srpna pod značkou Warner Bros, na český trh album uvede již 29. srpna společnost Supraphon.
 
„Poznám, když uděláme něco průměrnýho a když vyleze něco fakt dobrýho. Nemůžu se dočkat, až s tímhle půjdem ven a budem to hrát,“ říká frontman kapely Kiedis v prvním rozhovoru k nové desce, který v červnu poskytl magazínu Rolling Stone.
 
„O tom není sporu, je to novej začátek,“ komentuje Anthony Kiedis comeback kapely po pěti letech. „Jo, slunce zase začíná svítit.“
 
Bližší informace k přenosu koncertu, trailer a aktuální seznam participujících kin k dispozici na stránkách www.RHCPLiveHD.com nebo na www.aerofilms.cz/redhotlive
 
Předpokládaná délka přenosu je 2 hodiny.
Předprodej a rezervace vstupenek již probíhá na pokladnách jednotlivých kin. 
Cena vstupenky od 300 Kč.