Právě se nacházíte:

Metropol 2008 č. 6

Lenka Taussigová> V historii soutěže Miss ČR prozatím žádná jiná dívka nedostala tolik titulů jako rodačka z ústeckých Neštěmic Lenka Taussigová. V roce 2002 jich obdržela hned pět: Miss Internet, Miss Sympatie, Miss nejkrásnější vlasy, Miss nejkrásnější úsměv a Miss TV diváků. Později k nim přidala titul inženýrka ekonomie. O svůj vzhled a postavu pečlivě dbá, což dokazuje pravidelnými návštěvami posilovny.

Lenka Taussigová: modeling na druhé koleji

Vhistorii soutěže Miss ČR prozatím žádná jiná dívka nedostala toliktitulů jako rodačka z ústeckých Neštěmic Lenka Taussigová. V roce 2002jich obdržela hned pět: Miss Internet, Miss Sympatie, Miss nejkrásnějšívlasy, Miss nejkrásnější úsměv a Miss TV diváků. Později k nim přidalatitul inženýrka ekonomie. O svůj vzhled a postavu pečlivě dbá, coždokazuje pravidelnými návštěvami posilovny.

Jaká je vaše současná profese a kde pracujete? Od července pracuji ve Spolchemii v Ústí n. L., v marketingu společnosti. Moje práce tady je velmi pestrá. Podílím se na přípravě katalogů a v rámci Spolchemie zajišťuji různé akce. Nyní se věnuji přípravě konference EuroChloru. Proč jste upřednostnila studium ekonomiky před profesionálním modelingem? Škola pro mě byla vždy mnohem důležitější než modeling. Vzdělání má budoucnost, k tomu mě vedli moji rodiče a jsem jim strašně vděčná, že mi zakázali, abych školu přerušila. Jsem teď moc ráda, že jsem vysokou školu dostudovala a že jsem inženýrka ekonomie. Jaké místo tedy zaujímá ve vašem životě modeling?  Nikdy pro mě nebyl na prvním místě a není tomu ani dnes. Modelingu se věnuji jenom příležitostně, po práci. Spíš ho už teď odsouvám na druhou kolej. Stále pózuji na focení a předvádím na módních přehlídkách, ale čím dál víc se věnuji produkci, to znamená pořádání různých společenských akcí.  ...

více najdete v tištěné verzi nebo si stáhněte PDF