Před časem vykoupili objekt v centru města, aby zabránili jeho proměně v další ubytovnu a přílivu desítek nových sociálně slabých. Několik let budova chátrala, teď ji představitelé Budišova nad Budišovkou nechají opravit. Z dotace na rozvoj znevýhodněných oblastí, jinak by si to město nemohlo dovolit.